By continuing, you accept the use of cookies, including third party cookies. More information

Accept

Next date: Wed 23 October

Qi Gong ademkoor

Category
Courses and workshops
Place
GC De Markten
Show/hide the menu

Description

The content of this event was not available in your language

Qi Gong betekent ademhalingsoefeningen’ in het Chinees. De zachte, repetitieve en eenvoudige ademhalingsoefeningen en bewegingen geven je energie.

De Markten brengt Qi Gong en (muziek) kunstenaars samen in het Qi Gong ademkoor. Qi Gong betekent ademhalingsoefeningen in het Chinees. De zachte, repetitieve en eenvoudige ademhalingsoefeningen en bewegingen brengen je energetisch systeem in balans en voorkomen zo ziekte, stress en vermoeidheid. Het is een eeuwenoude empirische methode die nog steeds van toepassing is. Heb jij door ziekte, pijn, mobiliteitsproblemen, minder of geen toegang meer tot sport en beweging? Dan kan deze activiteit de gezondheid heilzaam bevorderen. Het helpt ook om vitaler en gezonder door het leven te gaan. Het aanbod is informeel en laagdrempelig, er is zeker geen plaats voor competitiedrang of tijdsdruk.

FR -- Qi Gong signifie exercices respiratoires’ en chinois. Les exercices respiratoires et les mouvements doux, répétitifs et simples vous donnent de l’énergie.
ENG -- Qi Gong means breathing exercises’ in Chinese. The gentle, repetitive and simple breathing exercises and movements give you energy.

Photos and videos

Practical information

Dates

Wednesday, September 25, 2019 — Wednesday, January 29, 2020

Place

GC De Markten

Rue Vieux Marché aux Grains, 5
1000 Brussels

T. +32 2 512 34 25 

M. demarkten@demarkten.be

https://tickets.vgc.be/activity/subscribe/MAR201920_QiGong1

More information

Date and time

Wednesday, October 23, 2019 from 12:30 PM to 1:30 PM

Wednesday, November 6, 2019 from 12:30 PM to 1:30 PM

Wednesday, November 13, 2019 from 12:30 PM to 1:30 PM

Wednesday, November 20, 2019 from 12:30 PM to 1:30 PM

Wednesday, November 27, 2019 from 12:30 PM to 1:30 PM

Wednesday, December 4, 2019 from 12:30 PM to 1:30 PM

Wednesday, December 11, 2019 from 12:30 PM to 1:30 PM

Wednesday, December 18, 2019 from 12:30 PM to 1:30 PM

Wednesday, January 8, 2020 from 12:30 PM to 1:30 PM

Wednesday, January 15, 2020 from 12:30 PM to 1:30 PM

Wednesday, January 22, 2020 from 12:30 PM to 1:30 PM

Wednesday, January 29, 2020 from 12:30 PM to 1:30 PM

Prices

Normal: €34.00

Target audience

Seniors
Youth 12-15 yr.
Youth 15-18 yr.

Languages

Dutch

Organiser

GC De Markten

Your opinion