By continuing, you accept the use of cookies, including third party cookies. More information

Accept

Next date: Wed 04 March

Creatief atelier Japanse sumi-e

Category
Personal relations
Place
GC De Markten
Show/hide the menu
Creatief atelier Japanse sumi-e

Description

The content of this event was not available in your language

Oefen de Japanse kunst van de zwarte inktschildering, de sumi-e! Het is een creatieve zelfexpressie waarbij hoofd, hart en handen in harmonie zijn.

Leer de Japanse kunst van de zwarte inktschildering, sumi-e! In deze workshop toont de Japanse kunstenares Hiro Ojima je de basis. Eerst leren we over de beweging van de kwast, de ken- merken van de inkt, het Japans papier en hoe je de bewegingen van de borstel kan sturen met je lichaam en ademhaling. Daarna leren we basisvoorwerpen schilderen, zoals bamboe, groenten, bloemen, vissen, bomen, enz. Een creatieve zelfexpressie waarbij je hoofd, hart en handen in harmonie zijn.
Je moet niet kunnen tekenen. Indien je niet beschikt over het benodigde materiaal (Chinese inkt, 3 Sumi-E kwasten of Japans papier) kan je dit bij aanvang van de cursus kopen bij de lesgeefster. Het atelier is toegankelijk voor beginners en gevorderden.

FR -- Pratiquez l'art japonais de la peinture à l'encre noire, le sumi-e! C'est une expression créative où la tête, le cur et les mains sont en harmonie.
ENG -- Practice the Japanese art of black ink painting, the sumi-e! It is a creative self-expression where head, heart and hands are in harmony.

Photos and videos

Practical information

Dates

Wednesday, February 5, 2020 — Wednesday, June 17, 2020

Place

GC De Markten

Rue Vieux Marché aux Grains, 5
1000 Brussels

T. +32 2 512 34 25 

M. demarkten@demarkten.be

https://tickets.vgc.be/activity/subscribe/MAR_201920_Sumie

More information

Date and time

Wednesday, March 4, 2020 from 6:30 PM to 8:30 PM

Wednesday, March 11, 2020 from 6:30 PM to 8:30 PM

Wednesday, March 18, 2020 from 6:30 PM to 8:30 PM

Wednesday, March 25, 2020 from 6:30 PM to 8:30 PM

Wednesday, April 1, 2020 from 6:30 PM to 8:30 PM

Wednesday, April 22, 2020 from 6:30 PM to 8:30 PM

Wednesday, April 29, 2020 from 6:30 PM to 8:30 PM

Wednesday, May 6, 2020 from 6:30 PM to 8:30 PM

Wednesday, May 13, 2020 from 6:30 PM to 8:30 PM

Wednesday, May 20, 2020 from 6:30 PM to 8:30 PM

Wednesday, May 27, 2020 from 6:30 PM to 8:30 PM

Wednesday, June 3, 2020 from 6:30 PM to 8:30 PM

Wednesday, June 10, 2020 from 6:30 PM to 8:30 PM

Wednesday, June 17, 2020 from 6:30 PM to 8:30 PM

Prices

Normal: €145.00

Target audience

Seniors
Youth 12-15 yr.
Youth 15-18 yr.

Languages

Dutch

Organiser

GC De Markten

Your opinion