By continuing, you accept the use of cookies, including third party cookies. More information

Accept

Next date: Wed 12 May

Kleuteratelier

Category
Creativity
Place
GC Essegem
Show/hide the menu
Kleuteratelier

Description

The content of this event was not available in your language

Knutselen, naar verhalen luisteren en vooral veel spelen en experimenteren. Jouw kleuter beleeft een leuke namiddag én ontwikkelt een creatieve geest.

In het kleuteratelier doen kleuters (vanaf 3 jaar) allerlei leuks: luisteren naar verhalen, knutselen, en vooral veel spelen en experimenteren. Jouw kleuter ontwikkelt een creatieve geest en ontdekt kleuren, vormen, materialen, zelfs (eenvoudige) relaxatietechnieken en yoga.

Begeleiders: maandelijks afwisselend Cindy en Jamal.

Photos and videos

Practical information

Dates

Wednesday, September 2, 2020 — Wednesday, June 30, 2021

Timetable

Wednesday, May 12, 2021 from 2:00 PM to 5:00 PM

Wednesday, May 19, 2021 from 2:00 PM to 5:00 PM

Wednesday, May 26, 2021 from 2:00 PM to 5:00 PM

Wednesday, June 2, 2021 from 2:00 PM to 5:00 PM

Wednesday, June 9, 2021 from 2:00 PM to 5:00 PM

Wednesday, June 16, 2021 from 2:00 PM to 5:00 PM

Wednesday, June 23, 2021 from 2:00 PM to 5:00 PM

Wednesday, June 30, 2021 from 2:00 PM to 5:00 PM

Place

GC Essegem

Rue Léopold Ier
1090 Jette

T. +32 2 427 80 39
M. essegem@vgc.be
https://tickets.vgc.be/activity/subscribe/ESS2021_kleuteratelier

Prices

Normal: €200.00

Target audience

Children 3-6 yr.

Languages

Dutch

Organiser

GC Essegem