By continuing, you accept the use of cookies, including third party cookies. More information

Accept

Next date: Wed 12 May

Speltheater

Category
Theatre
Place
GC Nekkersdal
Show/hide the menu
Speltheater

Description

The content of this event was not available in your language

Speel je helden na, verzin verhalen, draag gedichten voor en maak vooral plezier. Met teksten, improvisatie en beweging gaan we aan de slag en verfijnen we jouw toneelspel.

Creativiteit en plezier staan voorop. Met teksten, improvisatie en beweging werken we op een afwisselende manier aan jouw toneelspel. Je leert beter spreken, acteren met emotie en overtuiging, met vertrouwen voor een groep staan, en je verbeelding te gebruiken. We presenteren regelmatig voor een publiek en aan het eind van het schooljaar maken we een korte voorstelling.

Photos and videos

Practical information

Dates

Wednesday, September 2, 2020 — Wednesday, June 30, 2021

Timetable

Wednesday, May 12, 2021 from 2:30 PM to 4:30 PM

Wednesday, May 19, 2021 from 2:30 PM to 4:30 PM

Wednesday, May 26, 2021 from 2:30 PM to 4:30 PM

Wednesday, June 2, 2021 from 2:30 PM to 4:30 PM

Wednesday, June 9, 2021 from 2:30 PM to 4:30 PM

Wednesday, June 16, 2021 from 2:30 PM to 4:30 PM

Wednesday, June 23, 2021 from 2:30 PM to 4:30 PM

Wednesday, June 30, 2021 from 2:30 PM to 4:30 PM

Place

GC Nekkersdal

Boulevard Emile Bockstael
1020 Laeken

T. +32 2 421 80 60
M. academie@brucity.education
https://www.hoofdstedelijkeacademie.be/

Prices

Normal: €70.00

Target audience

Children 6-9 yr.
Youth 12-15 yr.
Youth 15-18 yr.

Languages

Dutch

Organiser

GC Nekkersdal