Next date: Sat 22 January

Atelier beeldende kunst

Category
Personal relations
Place
GC Essegem
Show/hide the menu
Atelier beeldende kunst

Description

The content of this event was not available in your language

Amuseer je met beeldtaal, creativiteit en fantasie. En leer hoe echte artiesten kunst maken.

Op zaterdag amuseren we ons met beeldtaal, creativiteit en fantasie. En we leren hoe echte artiesten hun kunstwerken maken. We zoeken beeldende oplossingen, ontdekken en experimenteren erop los: tekenen, schilderen, boetseren, graffiti spuiten ... We werken zowel groot als klein, in 2D als in 3D ... Op het eind organiseren we een expo met eigen werk. Voel je het nu al kriebelen? Schrijf je dan snel in!

Kranige Knutsels

Photos and videos

Practical information

Dates

Saturday, September 18, 2021 — Saturday, June 25, 2022

Timetable

Saturday, January 22, 2022 from 10:00 AM to 12:00 PM

Saturday, January 29, 2022 from 10:00 AM to 12:00 PM

Saturday, February 5, 2022 from 10:00 AM to 12:00 PM

Saturday, February 12, 2022 from 10:00 AM to 12:00 PM

Saturday, February 19, 2022 from 10:00 AM to 12:00 PM

Saturday, February 26, 2022 from 10:00 AM to 12:00 PM

Saturday, March 12, 2022 from 10:00 AM to 12:00 PM

Saturday, March 19, 2022 from 10:00 AM to 12:00 PM

Saturday, March 26, 2022 from 10:00 AM to 12:00 PM

Saturday, April 2, 2022 from 10:00 AM to 12:00 PM

Saturday, April 23, 2022 from 10:00 AM to 12:00 PM

Saturday, April 30, 2022 from 10:00 AM to 12:00 PM

Saturday, May 7, 2022 from 10:00 AM to 12:00 PM

Saturday, May 14, 2022 from 10:00 AM to 12:00 PM

Saturday, May 21, 2022 from 10:00 AM to 12:00 PM

Saturday, June 4, 2022 from 10:00 AM to 12:00 PM

Saturday, June 11, 2022 from 10:00 AM to 12:00 PM

Saturday, June 18, 2022 from 10:00 AM to 12:00 PM

Saturday, June 25, 2022 from 10:00 AM to 12:00 PM

Place

GC Essegem

Rue Léopold Ier
1090 Jette

T. +32 2 427 80 39
M. essegem@vgc.be
https://tickets.vgc.be/activity/subscribe/ESS2122_AtelierBeeldkunst

Prices

Normal: €110.00

Target audience

Children 6-9 yr.
Youth 12-15 yr.

Languages

Dutch

Organiser

GC Essegem