Next date: Sun 23 January

Rondleiding : Brusseleirs Gisteren en Vandaag

Category
Guided tours
Place
Place Poelaert
Show/hide the menu
Rondleiding : Brusseleirs Gisteren en Vandaag

Description

The content of this event was not available in your language

Ontdek de goede, de slechte, de mooie en de lelijke… Al diegenen die Brussel hebben gemaakt sinds Brussels bestaan en tot vandaag !

Ontmoet de echte Btusseleirs. De goede, de slechte, de schone, de lelijke, de bekende en minder bekende,… Al diegenen die Brussel hebben gemaakt sinds het begin.

Maak kennis met de meest opmerkelijke Brusselaars uit de geschiedenis, zonder wie niets hetzelfde zou zijn… Want wat Brussel vooral Brussels maakt zijn natuurlijk de Brusselaars zelf!

WAT GA JE ONTDEKKEN ?
Tijdens een wandeling door de gemeenten Brussel-Stad, Elsene en een klein hoekje van Sint-Gillis ontdek je enkele mythische figuren. De tour “Brusseleirs Gisteren en Vandaag” vertelt je over een paar iconische personages die (op een goede of slechte manier) de geschiedenis van de stad hebben getekend.

Tijdens een aangename wandeling buiten de klassieke circuits leert u de dikkenekken en de kweebussen van de geschiedenis kennen !

Het gevarieerde gezelschap omvat o.a.
– Audrey Hepburn
– Stromae
– André Vésale
– Bonom
– …

PRAKTISCHE INFORMATIE
Gratis en bewuste prijs*
Duur : Ongeveer 2 uur
Groep maximum : 20 personen
Afspraak : Poelaertplein, onder het oorlogsmonument: Belgisch Nationaal Infanteriemonument
1000 Brussel

Voor een privérondleiding kunt u contact met ons opnemen via e-mail: info@brusselsbyfoot.com

Een originele rondleiding van de vereniging Brussels By Foot

Photos and videos

Practical information

Dates

Saturday, August 28, 2021 — Wednesday, August 31, 2022

Timetable

Sunday, January 23, 2022 from 2:00 PM to 4:00 PM

Sunday, January 30, 2022 from 2:00 PM to 4:00 PM

Sunday, February 6, 2022 from 2:00 PM to 4:00 PM

Sunday, February 13, 2022 from 2:00 PM to 4:00 PM

Sunday, February 20, 2022 from 2:00 PM to 4:00 PM

Sunday, February 27, 2022 from 2:00 PM to 4:00 PM

Sunday, March 6, 2022 from 2:00 PM to 4:00 PM

Sunday, March 13, 2022 from 2:00 PM to 4:00 PM

Sunday, March 20, 2022 from 2:00 PM to 4:00 PM

Sunday, March 27, 2022 from 2:00 PM to 4:00 PM

Sunday, April 3, 2022 from 2:00 PM to 4:00 PM

Sunday, April 10, 2022 from 2:00 PM to 4:00 PM

Sunday, April 17, 2022 from 2:00 PM to 4:00 PM

Sunday, April 24, 2022 from 2:00 PM to 4:00 PM

Sunday, May 1, 2022 from 2:00 PM to 4:00 PM

Sunday, May 8, 2022 from 2:00 PM to 4:00 PM

Sunday, May 15, 2022 from 2:00 PM to 4:00 PM

Sunday, May 22, 2022 from 2:00 PM to 4:00 PM

Sunday, May 29, 2022 from 2:00 PM to 4:00 PM

Sunday, June 5, 2022 from 2:00 PM to 4:00 PM

Sunday, June 12, 2022 from 2:00 PM to 4:00 PM

Sunday, June 19, 2022 from 2:00 PM to 4:00 PM

Sunday, June 26, 2022 from 2:00 PM to 4:00 PM

Sunday, July 3, 2022 from 2:00 PM to 4:00 PM

Sunday, July 10, 2022 from 2:00 PM to 4:00 PM

Sunday, July 17, 2022 from 2:00 PM to 4:00 PM

Sunday, July 24, 2022 from 2:00 PM to 4:00 PM

Sunday, July 31, 2022 from 2:00 PM to 4:00 PM

Sunday, August 7, 2022 from 2:00 PM to 4:00 PM

Sunday, August 14, 2022 from 2:00 PM to 4:00 PM

Sunday, August 21, 2022 from 2:00 PM to 4:00 PM

Sunday, August 28, 2022 from 2:00 PM to 4:00 PM

Place

Place Poelaert

Place Poelaert
1000 Brussels

T. +32 472 39 82 17 (Information)
T. +32 472 39 82 17 (Booking)
M. info@brusselsbyfoot.com
https://brusselsbyfoot.be/nl/brusseleirs-gisteren-en-vandaag/

Target audience

Blind/visually impaired
Schools
Teachers
Family
Youth 12-15 yr.
Youth 15-18 yr.
LGTBQIA
Seniors

Organiser

Brussels by Foot