Next date: Sat 22 January

Brussel, langs highlights en minder betreden paden

Category
Guided tours
Place
Grand Hospice
Show/hide the menu
Brussel, langs highlights en minder betreden paden  cactus brussel à vélo

Description

The content of this event was not available in your language

Ontdek Brusselse highlights en de minder betreden paden van de stad met de fiets

Deze gegidste fietstocht is een ideale kennismaking met Brussel, haar geschiedenis en haar vele wijken. Onze gidsen maken van deze fietstocht een ideale mix tussen highlights als de Marollen, de Vismarkt, het Justitiepaleis, … en de minder betreden paden die je een verrassende blik bieden op Brussel en haar verscheidenheid. Ontdek Brussel met de fiets en laat je verrassen!

Halverwege de tour gaan de fietsen even aan de kant voor een pauze in een gezellig café of op een terrasje.

Photos and videos

Practical information

Dates

Saturday, December 18, 2021 — Saturday, December 17, 2022

Timetable

Saturday, January 22, 2022 from 1:30 PM to 5:00 PM

Saturday, January 29, 2022 from 1:30 PM to 5:00 PM

Saturday, February 5, 2022 from 1:30 PM to 5:00 PM

Saturday, February 19, 2022 from 1:30 PM to 5:00 PM

Saturday, February 26, 2022 from 1:30 PM to 5:00 PM

Saturday, March 5, 2022 from 1:30 PM to 5:00 PM

Saturday, March 12, 2022 from 1:30 PM to 5:00 PM

Saturday, March 19, 2022 from 1:30 PM to 5:00 PM

Saturday, March 26, 2022 from 1:30 PM to 5:00 PM

Saturday, April 2, 2022 from 1:30 PM to 5:00 PM

Saturday, April 9, 2022 from 1:30 PM to 5:00 PM

Saturday, April 16, 2022 from 1:30 PM to 5:00 PM

Saturday, April 23, 2022 from 1:30 PM to 5:00 PM

Saturday, April 30, 2022 from 1:30 PM to 5:00 PM

Saturday, May 7, 2022 from 1:30 PM to 5:00 PM

Saturday, May 14, 2022 from 1:30 PM to 5:00 PM

Saturday, May 21, 2022 from 1:30 PM to 5:00 PM

Saturday, May 28, 2022 from 1:30 PM to 5:00 PM

Saturday, June 4, 2022 from 1:30 PM to 5:00 PM

Saturday, June 11, 2022 from 1:30 PM to 5:00 PM

Saturday, June 18, 2022 from 1:30 PM to 5:00 PM

Saturday, June 25, 2022 from 1:30 PM to 5:00 PM

Saturday, July 2, 2022 from 1:30 PM to 5:00 PM

Saturday, July 9, 2022 from 1:30 PM to 5:00 PM

Saturday, July 16, 2022 from 1:30 PM to 5:00 PM

Saturday, July 23, 2022 from 1:30 PM to 5:00 PM

Saturday, July 30, 2022 from 1:30 PM to 5:00 PM

Saturday, August 6, 2022 from 1:30 PM to 5:00 PM

Saturday, August 13, 2022 from 1:30 PM to 5:00 PM

Saturday, August 20, 2022 from 1:30 PM to 5:00 PM

Saturday, August 27, 2022 from 1:30 PM to 5:00 PM

Saturday, September 3, 2022 from 1:30 PM to 5:00 PM

Saturday, September 10, 2022 from 1:30 PM to 5:00 PM

Saturday, September 17, 2022 from 1:30 PM to 5:00 PM

Saturday, September 24, 2022 from 1:30 PM to 5:00 PM

Saturday, October 1, 2022 from 1:30 PM to 5:00 PM

Saturday, October 8, 2022 from 1:30 PM to 5:00 PM

Saturday, October 15, 2022 from 1:30 PM to 5:00 PM

Saturday, October 22, 2022 from 1:30 PM to 5:00 PM

Saturday, October 29, 2022 from 1:30 PM to 5:00 PM

Saturday, November 5, 2022 from 1:30 PM to 5:00 PM

Saturday, November 12, 2022 from 1:30 PM to 5:00 PM

Saturday, November 19, 2022 from 1:30 PM to 5:00 PM

Saturday, November 26, 2022 from 1:30 PM to 5:00 PM

Saturday, December 3, 2022 from 1:30 PM to 5:00 PM

Saturday, December 10, 2022 from 1:30 PM to 5:00 PM

Saturday, December 17, 2022 from 1:30 PM to 5:00 PM

Exceptional closure

Saturday, December 25, 2021
Sunday, December 26, 2021
Monday, December 27, 2021
Tuesday, December 28, 2021
Wednesday, December 29, 2021
Thursday, December 30, 2021
Friday, December 31, 2021
Saturday, January 1, 2022
Saturday, February 12, 2022

Place

Grand Hospice

Rue du Grand Hospice, 7
1000 Brussels

T. +32 497 19 07 14 (Information)
T. +32 497 19 07 14 (Booking)
M. info@cactus.brussels
http://www.cactus.brussels

More information

Prices

Normal: €21.00
Category 1: €30.00

Languages

Dutch

Organiser

Cactus Brussel à vélo